stare książki na stole
O firmie

Goldenmark Librarium to wydawnictwo artystyczne i pracownia introligatorska, tworząca ekskluzywne serie wydawnicze, które estetyką i kunsztem wykonania nawiązują do złotej ery europejskiego introligatorstwa.

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

Goldenmark Librarium

Butikowe wydawnictwo i manufaktura introligatorska

W Goldenmark Librarium z najwyższą starannością prowadzimy pełny cykl wydawniczy od doboru pozycji, przez przygotowanie tekstu i druk na najwyższym światowym poziomie aż po oprawę.

Twórczyni marki Librarium – Dominika Świątkowska, tworzy unikalne oprawy już od ponad 30 lat. W naszej łódzkiej manufakturze zebraliśmy kompletny warsztat oryginalnych urządzeń introligatorskich z XIX i XX wieku, posiadamy też własne studio projektowe i zaplecze drukarskie. Nasze książki – dzieła sztuki, tworzymy w oparciu o najwyższej jakości materiały, zaczynając od tradycyjnych wyrobów najstarszych europejskich papierni, po luksusowe włoskie skóry i 24-karatowe złoto.

otwarta książka
pracownicy goldenmark w gabinecie
Goldenmark librarium

Kolekcja i ekskluzywne prezenty

Książki, albumy i faksymilia z regularnej kolekcji Goldenmark Librarium wydajemy w ściśle imitowanych, certyfikowanych edycjach. W pierwszym roku wydawniczym pod znakiem Goldenmark Librarium ukazało się kilkanaście tytułów. Nasze wydawnictwa podzieliliśmy na dwa typy:

Luksusowe edycje autorskie

To zbiór niskonakładowych (zaledwie 94 egzemplarze) wydań autorskich, artystycznych i faksymilowych.

Eleganckie edycje gabinetowe

Wydania książek, które nawiązują do najlepszych wzorów w historii introligatorstwa i sztuki wydawniczej.

Książki z kolekcji wydawniczej Goldenmark Librarium to także oryginalny pomysł na niezwykły, ekskluzywny prezent. Luksusowe wydania doskonale uwiecznią rocznice, jubileusze, wydarzenia biznesowe, kulturalne, dyplomatyczne i wiele innych wyjątkowych okazji. Możliwe jest również wykonanie personalizacji ekskluzywnego prezentu poprzez dedykowanetłoczenie czy wybrany dodatek. Zachęcamy do kontaktu w celu dobrania najlepszych możliwości.

Goldenmark Librarium

Oferta biznesowa

Zaplecze wydawnicze i introligatorskie Goldenmark Librarium daje szerokie możliwości współpracy biznesowej i tworzenia oferty skrojonej pod indywidualne potrzeby naszych partnerów.

Mamy doświadczenie w dedykowanych projektach wydawniczych dla biznesu i instytucji publicznych, w obszarze ekskluzywnych prezentów korporacyjnych, oferty dla muzeów i bibliotek czy jednostek samorządowych.

otwarta książka
Librarium

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o Państwa indywidualnych potrzebach.
W sprawach związanych z zakupami B2B oraz zamówieniami personalizowanymi prosimy o kontakt pod adresem: librarium@goldenmark.com

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!
Coś poszło nie tak...