rodzina w domu
Goldsaver

Goldsaver.pl to pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym każdy, kto chce chronić oszczędności i lokować swój kapitał w metalach szlachetnych, może prosto, szybko i wygodnie, za pomocą kilku kliknięć, kupić fizyczną, jednouncjową sztabkę złota. Dostawcą złota dla Goldsavera jest Goldenmark.

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

O projekcie

Sztabka złota na Twoich zasadach

Wierzymy, że oszczędzanie daje wolność finansową i bezpieczeństwo. Dlatego mamy dla Ciebie prostą, szybką i wygodną drogę do złota - wejdź na nią na swoich zasadach i we własnym tempie.

Goldsaver to nowoczesny sklep internetowy, w którym użytkownik kupuje fizyczne złoto „po kawałku”. Za dowolną kwotę, w dowolnym czasie można kupić odpowiadającą wpłacie ilość kruszcu. Po zakupie 1 uncji złota (31,1 g), sztabka jest ono dostarczane w formie fizycznej sztabki bezpośrednio pod wskazany adres lub do odbioru w jednym z salonów Goldenmark Cenę, po której nabywane jest złoto, jest wyliczana na bazie aktualnego kursu złota NBP, z uwzględnieniem kosztów produkcji, transportu i ubezpieczenia oraz funkcjonowania sklepu. Zakup odbywa się za pomocą wygodnych płatności elektronicznych, a wszystkie operacje przeprowadzane są za pośrednictwem bezpiecznych i szyfrowanych połączeń SSL. Każda wpłata oznacza zakup fizycznego złota. Każdy zakup jest potwierdzony fakturą.

sztabka chafner