Kariera

Dowiedz się dlaczego warto u nas pracować

Pracujemy w firmie, która cały czas się rozwija, co oznacza, że to my na bieżąco wypracowujemy wzorce i standardy.Nasi zaangażowani pracownicy – to nasz największy kapitał.

witryna salonu goldenmark
fotel i obraz we wnętrzu salonu goldenmark
stare książki
Kim jesteśmy?

Dołącz do nas. Czeka na Ciebie :

Dofinansowanie zajęć sportowych

Sport i rekreacja to nieodłączny element zdrowego stylu życia. Zależy nam, żeby nasi pracownicy mieli dostęp do szerokiej gamy usług sportowo - rekreacyjnych.

Prywatna opieka medyczna

Dbamy o zdrowie naszych pracowników i ich bliskich– możesz wybrać dopasowany dla Ciebie pakiet usług medycznych.

Ubezpieczenie na życie

Bezpieczna przyszłość – to wartość, którą oferujemy naszym Klientom – nie zapominamy też rozwiązaniach w tym zakresie dla naszych pracowników.

Spotkania integracyjne

Współpraca i zaangażowanie nie biorą się znikąd :) lubimy się spotkać, dobrze bawić, lepiej poznać.

Program rekomendacji

Nasi pracownicy są najlepszymi ambasadorami naszej firmy – wspieramy i doceniamy ich zaangażowanie w budowanie kompetentnego zespołu.

Inicjatywy dobroczynne

Dzieląc się dobrem – mnożymy je. Lubimy się nim dzielić. Dużo radości daje nam wspólne działanie na rzecz innych.

kobieta z ipadem

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

Anna Marcinów

Budujemy zaufanie i wzajemny szacunek. Dbamy o klienta, przestrzeń dla wartości, zaufanie dla marki premium.

W pracy wartości takie jak zaufanie i szacunek są dla mnie bardzo ważne ponieważ motywują mnie do działania i sprawiają, że bardziej angażuję się w powierzone mi zadania. Wartości te budują dobrą atmosferę w pracy, która przekłada się również na dobre relacje z klientami.

Anna Marcinów

Menedżer biura obsługi klienta

Wojtek Kaźmierczak

Patrzymy w przyszłość. Mamy wizję, do której odważnie dążymy, napędza nas ciągły rozwój.

Wiele satysfakcji daje mi współtworzenie nowatorskiego konceptu marki premium, która łączy świat metali szlachetnych, biżuterii i sztuki w nową jakość. Działanie z wizją przyszłości w zaangażowanym i kreatywnym zespole, wspólne podejmowanie codziennych wyzwań i szukanie nowych rozwiązań to dla mnie możliwość ciągłego rozwoju i samorealizacji.

Wojciech Kaźmierczak

Prezes zarządu

Małgorzata Kwaśniewska

Jesteśmy odpowiedzialni. Działamy profesjonalnie, samodzielnie, z najwyższą jakością.

Nasza firma działa profesjonalnie, samodzielnie i z najwyższą jakością dzięki naszym pracownikom. Działamy kompleksowo i na najwyższym poziomie. Dzięki pasji oraz pracy zespołowej, prowadzimy bardzo dobrze prosperujący biznes. Tworzymy podstawę naszych wewnętrznych i zewnętrznych relacji, które opierają się na przyjaznej atmosferze oraz zaufaniu. Dla mnie odpowiedzialność to zaangażowanie, umiejętność podejmowania decyzji i wyciągania wniosków ze swoich sukcesów, ale też porażek. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć zamierzony cel, który wpłynie na rozwój firmy.

Małgorzata Kwaśniewska

Samodzielna kadrowa

Aneta Wrzosek

Cenimy pomysły ponad hierarchię. Jesteśmy elastyczni, szukamy innowacji.

W dziale logistyki wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje, udoskonalenia oraz pomysły. Cenimy sobie jako zespół gotowość przełożonych do wychodzenia naprzeciw naszym propozycjom, potrzebom i sugestiom. Wprowadzane na bieżąco rozwiązania czynią naszą codzienną pracę logistyczną łatwiejszą i bardziej sprawną, przyspieszają zachodzące w dziale procesy i coraz skuteczniej ograniczają ewentualne błędy.

Aneta Wrzosek

Specjalista ds.logistyki

Karolina Komada

Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Lubimy to, co robimy, robimy to najlepiej, współpracujemy.

W Goldenmark mamy możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji, dlatego ta praca daje mi dużą satysfakcję. Obcowanie z wyjątkowymi ludźmi i produktami sprawia, że bycie częścią tej organizacji stało się czystą przyjemnością. Zależy nam, aby każdy kto nas odwiedza, dostrzegł pasję, która jest wyznacznikiem naszej pracy. Dzięki temu, że Goldenmark to silny i zgrany zespół, razem możemy osiągać wspaniałe rezultaty.

Karolina Komada

Doradca klienta

Proces Rekturacyjny

Wszystko o rekrutacji

Rozważasz możliwość dołączenia do grona pracowników Goldenmark? Poszukujemy pracowników zarówno do pracy w naszej centrali, jak i do wsparcia zespołów sprzedażowych w naszych salonach. Poniżej znajdziesz wszystkie rekrutacje, które aktualnie są prowadzone. Jeżeli w te chwili nie ma oferty dla Ciebie, nic straconego! Napisz do nas na praca@goldenmark.com a może już niedługo uruchomimy rekrutację, na której Ci zależy.

Pierwszy etap

Przeanalizowanie twojego zgłoszenia pod kątem naszych wymagań zawartych w ogłoszeniu.

Etap drugi

W standardowej rekrutacji to rozmowa telefoniczna, podczas której porozmawiamy między innymi o naszej firmie, wymaganiach zawartych w ogłoszeniu i Twojej dyspozycyjności

Etap trzeci

Rozmowa rekrutacyjna, w której uczestniczą przełożeni zespołu, do którego prowadzona jest rekrutacja. W zależności od rodzaju rekrutacji w tym etapie uczestniczy także osoba z działu HR.

Etap czwarty

Z informacją zwrotną po spotkaniu wrócimy do Ciebie bez względu na finalną decyzję. Udzielamy informacji po upływie około dwóch tygodni od spotkania. Jeśli jednak potrzebujesz informacji wcześniej, zawsze możesz się z nami skontaktować. Przekażemy Ci na jakim etapie jest proces rekrtutacyjny.

Proces Rekturacyjny

Co warto wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną?

Po pierwsze

Chcemy poznać się lepiej, dlatego podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze mamy zarezerwowany czas na Twoje pytania.

Po drugie

Warto dowiedzieć się więcej o naszej firmie już przed rozmową. Skorzystaj z treści dostępnych na naszych stronach grupa.goldenmark.com oraz goldenmark.com.

Po trzecie

Po etapie telefonicznym, termin i miejsce spotkania otrzymasz smsem lub mailem. Przy niektórych rekrutacjach zaprosimy Cię do udziału w dodatkowych zadaniach. W przypadku pytań - zawsze możesz napisać na: praca@goldenmark.com

Po czwarte

Jeśli z niespodziewanych przyczyn nie możesz się pojawić na umówionym spotkaniu, poinformuj nas o tym. Ustalimy nowy, dogodny dla obu stron termin.

rekrutacje

Aktualne oferty pracy

Dziękujemy za zaufanie. Wyślij do nas swoją aplikację - może to właśnie na Ciebie czekamy.

Doradca Klienta

Dział Sprzedaży

Jeśli jesteś osobą, która lubi sprzedaż, lubi pracować z Klientem, w tym z Klientem premium, a do tego pasjonują Cię wyjątkowe produkty - to jest to Twoje miejsce. Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego i rozwiń swoje skrzydła.

Kraków
Pełny etat