monety i sztabki
O firmie

Złoto, diamenty, sztuka, książki artystyczne to dobra trwałe i wyjątkowe piękno. To kapitał zapewniający stabilność, niezależność i wolność finansową. Od 2010 roku Goldenmark dostarcza fizyczne produkty lokacyjne i kolekcjonerskie, dzięki którym zbudujesz trwały i bezpieczny majątek.

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

Goldenmark—Wartości dla pokoleń

Kim jesteśmy?

Nasza firma

Już od ponad dekady dostarczamy naszym Klientom produkty, których wspólnym fundamentem są wartośći dla pokoleń. Złoto, srebro, kamienie szlachetne czy sztuka to nie tylko bezpieczne dobra trwałe i wyjątkowe piękno. To również kapitał, którym możemy cieszyć się i dzielić z najbliższymi już dziś i zachować w przyszłości.

salon goldenmark
O marce

Wartości dla pokoleń

Dokładamy starań, aby nasza oferta składała się wyłącznie z najwyższej jakości ponadczasowych rozwiązań. Budujemy i szkolimy zespół ekspertów, którzy doskonale rozumieją specyfikę oferowanych przez nas produktów i są w stanie odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania nurtujące naszych klientów. Jako pierwsi postawiliśmy na budowę sieci salonów sprzedaży, do których można przyjść osobiście i obejrzeć całą dostępną ofertę. W branży, z której się wywodzimy, bardzo istotne jest zaufanie. Dlatego wybieramy wyłącznie sprawdzonych i renomowanych dostawców. W przypadku złota stawiamy na największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów na świecie. Diamenty w naszej ofercie certyfikowane są wyłącznie przez globalnie uznane instytucje (takie jak GIA). Artyści, z którymi współpracujmy, to twórcy uznani na rynku sztuki.

wnętrze salonu goldenmark
Goldenmark

Dowiedz się, co nas wyróżnia

Wyjątkowa struktura oferty

Złoto, diamenty, sztuka, księgi - to unikalna propozycja oferty produktów, które pomagają budować i zabezpieczyć Twój majątek. Nasza oferta łączy trzy wymiary: lokacyjny, kolekcjonerski i estetyczno-artystyczny.

Jakość obsługi klienta

Opieramy nasz model biznesowy na bliskich, trwałych i wartościowych relacjach z naszymi Klientami. Zaufani i profesjonalni doradcy wspierają w budowaniu trwałego majątku i bezpiecznej przyszłości.

Sieć salonów premium

Naszym wyróżnikiem jest sieć salonów w standardzie premium w całej Polsce. To tu nasi klienci mogą obejrzeć całą dostępną ofertę oraz zrealizować zakupy w komfortowym i dyskretnym otoczeniu.

kategorie produktowe
01

Złoto i inne metale szlachetne

Metale szlachetne

Złoto i inne metale szlachetne

W ofercie Goldenmark znajdziesz metale lokacyjne: złoto, srebro, platynę i pallad. Oferujemy szeroki wybór sztabek i moment, w tym monet kolekcjonerskich. Współpracujemy z czołowymi światowymi producentami zrzeszonymi w LBMA, co gwarantuje bezpieczeństwo i łatwość odsprzedaży.

monety i sztabki na stole
02

Diamenty

Kamienie szlachetne

Diamenty

Certyfikowane w standardzie GIA diamenty oraz inne kamienie szlachetne obszerna część oferty produktów lokacyjnych Goldenmark. Ich właściwości fizyczne, rozwinięty system certyfikacji i dość stabilne wzrosty cen sprawiają, że są doskonałą alternatywą, szczególnie dla inwestorów, którzy cenią sobie spokój. 

kamienie szlachetne
03

Sztuka

Sztuka i kolekcje

Sztuka

Sztuka jest częścią DNA marki Goldenmark i idealnie wpisuje się w produkty, których wspólnym mianownikiem są wartości dla pokoleń. Łączy w sobie zarówno aspekty dekoracyjne i kolekcjonerskie jak i lokacyjne. Nasze salony tworzą sieciową galerię sztuki. W każdym z nich możesz obejrzeć prace uznanych artystów, a także wziąć udział w wernisażach wystaw czy oprowadzaniach kuratorskich.

sztuka i kolekcje
04

Biżuteria premium

Biżuteria premium

Biżuteria premium

Biżuteria premium, wykonana wyłącznie ze szlachetnych metali i kamieni, to produkty wyjątkowe, cieszące oko i towarzyszące w ważnych momentach życia, ale też sposób na lokowanie kapitału. Taka biżuteria pozostanie z Tobą na długo albo stanie się częścią rodzinnego majątku przekazywanego

biżuteria premium
05

Książki I wydawnitwa artystyczne

Librarium

Librarium

Oferta Librarium obejmuje książki i faksymile wydane z najwyższą starannością w jakości premium, w limitowanych nakładach. Prowadzimy pełny cykl wydawniczy - od doboru pozycji, przez przygotowanie tekstu i druk na najwyższym światowym poziomie aż po oprawę. Każda z opraw ma indywidualny charakter, jest tworzona ręcznie i z użyciem najwyższej jakości materiałów.

biżuteria premium
Nasze salony

Sieć wyjątkowych salonów premium

Systematycznie inwestujemy w rozwój sieci salonów, które budują lokalną rozpoznawalność marki i pozwalają nawiązywać trwałe i bezpośrednie relacje z klientami. Naszym wyróżnikiem są salony w standardzie premium, gdzie w wyjątkowym otoczeniu, klienci mają możliwość zapoznania się z unikalną strukturą oferty i uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych.

Adres
Krawiecka 1B
50-148 Wrocław
gold coin
Kalendarium

Zobacz jak to wszystko się zaczęło

Prześledź kamienie milowe w rozwoju naszej marki. Od sklepu ze złotem do marki towarzyszącej Ci w drodze do ,budowania trwałego i stabilnego, majątku. Poznaj najważniejsze fakty i wydarzenia z historii naszej firmy.

2010

Mennica Wrocławska

Powstaje marka Mennica Wrocławska i pierwszy sklep internetowy ze złotem.

logo mennica wrocławska

2012

Rozwój sieci sprzedaży stacjonarnej

Powstają biura sprzedaży w całej Polsce, co w połączeniu z e-commerce jest unikalnym wówczas konceptem sprzedaży złota lokacyjnego i monet kolekcjonerskich.

zdjęcie z witryny salonu goldenmark

2014-17

Dalszy rozwój sieci własnej i nowego formatu salonu

Rezygnujemy z punktów sprzedaży w formacie biurowym na rzecz lokali witrynowych przy ulicach handlowych komfortowych, eleganckich salonów z wydzielonymi pokojami spotkań i częścią ekspozycyjną.

wnętrze salonu goldenmark

2015

Rebranding, powstaje marka Goldenmark

Aby wyróżnić się spośród podobnych, coraz liczniejszych podmiotów na rynku, ale przede wszystkim, by podkreślić swoją tożsamość zmieniamy nazwę. Goldenmark to „złoty znak” –pieczęć potwierdzająca autentyczność i wartość każdego produktu.

logo goldenmark

2018

Rozwój oferty kolekcjonerskiej i biżuterii

Wprowadzamy nową ofertę, motywowaną ideą budowania własnych kolekcji: artbooki, faksymilia, księgi jubilerskie. Realizujemy trasę promocyjną albumu „Kaplica Sykstyńska”. Obecne w ofercie diamenty zakuwamy w złoto, rozwijając kategorię biżuterii premium.

logo goldenmark biżuteria

2020

Powstaje pierwsza Galeria Goldenmark

W ofercie pojawia się sztuka. W odświeżonym formacie salonu, uwzględniającym przestrzeń do prezentacji sztuki, oferta złota i innych produktów inwestycyjnych spotyka się z pięknymi, artystycznymi i wartościowymi przedmiotami, takimi jak księgi czy obrazy. Rodzi się innowacyjny koncept brandu.

obrazy w salonie goldenmark

2021

Nowa strategia marki

Dynamiczne zmiany oraz wiedza i doświadczenie prowadzą do wypracowania nowej strategii biznesowej i strategii marki, której kwintesencję stanowi nowy claim brandu - Wartości Dla Pokoleń. Marka otrzymuje nową identyfikację wizualną, która odpowiada nowej strategii.

logo goldenmark

2022

Powołanie fundacji Goldenmark

Otwarcie projektu edukacyjnego Poszukiwacze Skarbów, który zabiera dzieci do świata sztuki i literatury. Główna ideą projektu jest wsparcie najmłodszych w zdobywaniu wiedzy, pewności siebie oraz kształtuje kreatywne myślenie.

logo fundacja goldenmark

2023

Goldenmark Librarium

Premiera wydawnictwa i manufaktury książek Librarium

zdjęcie wnętrza biblioteki