Dział Sprzedaży
prosta aplikacja

Doradca Klienta

Typ umowy
UOP
Tryb pracy
Wymiar pracy
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów premium – biżuterii, kamieni szlachetnych, sztuki oraz metali inwestycyjnych
  • Doradzanie Klientom w doborze produktu oraz w obszarze budowania i lokowania majątku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz realizacja celów sprzedażowych
  • Opieka nad portfelem Klientów i jego rozwój - budowanie długofalowych relacji z Klientami, opartych na jakości i zaufaniu
  • Udział w wydarzeniach i spotkaniach związanych z rozwojem marki
  • Aktualizacja i rozwój wiedzy rynkowej i ofertowej dla wszystkich grup produktowych będących w ofercie Spółki

Jeżeli:

  • Posiadasz min 2-3 letnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta
  • Ważna jest dla Ciebie jakość i utrzymanie długoterminowych relacji z Klientem
  • Posiadasz poparte sukcesami doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • Chcesz osiągać i realizować cele rozwojowe i sprzedażowe, a praca z wyjątkowymi produktami Cię motywuje
  • Cechuje Cię dojrzałość biznesowa, etyka pracy i wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie, współpraca i otwartość to wartości, które cenisz

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych, produktów premium lub produktów inwestycyjnych
  • Gotowość do obsługi procesu skupu metali szlachetnych po gruntownym szkoleniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie podstawowe oraz motywujące premie
  • Pracę w zgranym i różnorodnym zespole, którego wspólną cechą jest zaangażowanie i pasja
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i produktowych na start
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i pracy z unikatową na rynku ofertą produktów premium
  • Komfortowe miejsce pracy
  • Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, pakietu sportowo-rekreacyjnego i ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju w ramach Spółki

Jeśli jesteś osobą, która lubi sprzedaż, lubi pracować z Klientem, w tym z Klientem premium, a do tego pasjonują Cię wyjątkowe produkty - to jest to Twoje miejsce. Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego i rozwiń swoje skrzydła.

Kraków
Pełny etat
Ważna do:
8/5/2024