Kopia_ Zespół po godzinach

Zespół po godzinach

Jako pracownicy Grupy Goldenmark chcemy pozostawać ze sobą w kontakcie. Na co dzień bywa to utrudnione – pracujemy w różnych miastach, mamy swoje obowiązki, często w kalendarzu trudno znaleźć wolną chwilę.

Dwa razy w roku spotykamy się jednak wszyscy na wyjazdach integracyjnych. To dla nas doskonała okazja do tego, by przekonać się, jakie nowe wyzwania staną przed firmą w najbliższej przyszłości, a także dowiedzieć się, co słychać u naszych koleżanek i kolegów, poznać tych, którzy dopiero dołączyli do grona pracowników, opowiedzieć sobie nowe anegdotki i pośmiać się z tych, które obrosły już legendą.

Wśród pracowników Goldenmark można spotkać prawdziwych entuzjastów sportów drużynowych (a także osoby, które tym entuzjazmem dały się zarazić 😊). Inicjatywa spędzania popołudnia na wspólnej grze bardzo szybko się u nas przyjęła. Teraz spotykamy się regularnie – raz w tygodniu integrujemy się na boiskach do piłki nożnej i siatkówki.

Czasem, by rozwiązać złożony problem, trzeba zmienić otoczenie. W centrali Goldenmark dobrze o tym wiemy, dlatego pracownicy mogą korzystać z pokoju kreatywnego – z wygodną sofą, poduszkami do siedzenia i biblioteczką. Zdecydowanie nie jest to jednak pokój, w którym dominuje cisza. Podczas przerw chętnie spotykamy się tam na emocjonujące rozgrywki w grach planszowych czy intensywnie przygotowujemy się do turnieju piłkarzyków.  

Lubimy sport, wspólną zabawę, grę w planszówki, ale również chętnie pomagamy innym. Naszą tradycją stało się uczestnictwo w Szlachetnej Paczce, gdzie pracownicy przy współudziale Goldenmark przygotowują paczkę dla wybranej rodziny.

Wśród nas znajdują się też miłośnicy zwierząt, którzy cyklicznie organizują zbiórki dla zwierząt z wrocławskiego schroniska.

POZNAJ NAS LEPIEJ