Kopia_ Rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja krok po kroku

Rozważasz możliwość dołączenia do grona pracowników Grupy Goldenmark? To dla nas bardzo dobra wiadomość. Poszukujemy pracowników zarówno do pracy w naszej centrali, jak i do wsparcia zespołów sprzedażowych w oddziałach. Listę aktualnie prowadzonych rekrutacji możesz znaleźć tutaj. Jeśli w tej chwili nie ma wśród ofert stanowiska, na które chciałbyś aplikować, nic straconego! Napisz do nas na [email protected] , chcielibyśmy Cię poznać – może już niedługo uruchomimy rekrutację, na której Ci zależy.

Wiemy, że rozmowa rekrutacyjna może być stresującym doświadczeniem. Zależy nam na tym, aby spotkanie w naszej firmie nie zostało do takich zaliczone. Dlatego chcielibyśmy podzielić się z Tobą kilkoma wskazówkami, dzięki którym możesz poczuć się pewniej.

  1. Spotkanie rekrutacyjne ma pomóc nam we wzajemnym poznaniu się. My chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach odnośnie nowej pracy. Ty też z pewnością chciałbyś lepiej poznać swojego potencjalnego nowego pracodawcę. Dlatego też podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze mamy zarezerwowany czas na Twoje pytania.
  2. Zapoznaj się z informacjami o Grupie Goldenmark – czym się zajmujemy? Jak działamy? Jak wygląda struktura naszej firmy? Dzięki tej wiedzy będziesz miał pełniejszy obraz tego, jak będzie wyglądała praca na Twoim stanowisku. A może właśnie po zgłębieniu tej wiedzy pojawią się jakieś pytania, które warto będzie nam zadać podczas spotkania?
  3. Informację z potwierdzeniem terminu spotkania i jego miejsca wyślemy mailowo z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli będziesz mieć pytania zawsze możesz napisać do nas na adres [email protected].
  4. Jeśli z jakichś niespodziewanych przyczyn musieliśmy przełożyć spotkanie, poinformujemy Cię o tym niezwłocznie. O to samo prosimy Ciebie. W takich sytuacjach skontaktuj się z nami – ustalimy nowy, dogodny dla obu stron, termin.
  5. Standardowy proces rekrutacyjny w naszej firmie składa się z trzech etapów: pierwszy to rozmowa telefoniczna, podczas której porozmawiamy między innymi o naszej firmie, wymaganiach zawartych w ogłoszeniu, Twojej dyspozycyjności. Kolejne dwa etapy to rozmowy rekrutacyjne. Uczestniczą w nich przełożeni, do zespołu których prowadzona jest rekrutacja i osoba z działu HR. W niektórych przypadkach możemy poprosić Cię o wykonanie dodatkowego zadania, które odzwierciedla to, czym na co dzień zajmują się nasi pracownicy.
  6. Z informacją zwrotną po spotkaniu wrócimy do Ciebie bez względu na finalną decyzję. Udzielamy informacji po upływie około dwóch tygodni od spotkania. Jeśli jednak potrzebujesz informacji wcześniej, zawsze możesz się z nami skontaktować, przekażemy Ci, na jakim etapie jest proces rekrutacyjny.

POZNAJ NAS LEPIEJ