Firma

O Goldenmark

Witaj w Goldenmark. Jesteśmy liderem dystrybucji złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Od 2010 roku z dumą nawiązujemy do wspaniałej tradycji menniczej Wrocławia, z którego się wywodzimy. Dziś trzy filary naszej oferty to złoto (wraz ze srebrem), diamenty i kolekcje. Każda z tych kategorii produktów jest wyjątkowa lecz jednocześnie reprezentuje ponadczasowe wartości, unikatowość i jest doskonałą inwestycją alternatywną.

Jesteśmy jedynym podmiotem w Polsce, który posiada doświadczenie w skutecznej sprzedaży złota inwestycyjnego w sieciach bankowych. Współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi bankami w Polsce, takimi jak Alior Bank, Deutsche Bank czy z siecią Banków Spółdzielczych.

Obok złota i srebra lokacyjnego wyspecjalizowaliśmy się także w dostarczaniu klientom diamentów w celach inwestycyjnych ale także przeznaczonych do opraw jubilerskich. Trzecim obszarem naszej działalności są unikatowe produkty kolekcjonerskie, takie jak faksymile ksiąg historycznych i manuskryptów, srebrne monety kolekcjonerskie oraz zegarki.

Wszystkie produkty w naszej ofercie charakteryzują się ponadczasowym wymiarem i wspólnie tworzą pełną gamę produktów o walorach inwestycyjnych i lokacyjnych, niezbędnych w budowaniu majątku dla przyszłych pokoleń.

Pełną gamę produktów oferujemy w 15 oddziałach własnych w całej Polsce, telefonicznie oraz na platformie goldenmark.com

„Naszą misją jest pomoc w budowaniu majątku dla przyszłych pokoleń poprzez powszechne dostarczanie produktów o ponadczasowej wartości inwestycyjnej, lokacyjnej i kolekcjonerskiej. Te cechy łączą w sobie złoto, diamenty i kolekcje”

Nasza historia