Firma

O Goldenmark

Witaj w Goldenmark. Jesteśmy liderem dystrybucji złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Od 2010 roku z dumą nawiązujemy do wspaniałej tradycji menniczej Wrocławia, z którego się wywodzimy. Dziś trzy filary naszej oferty to złoto (i inne metale szlachetne), diamenty i kolekcje. Każda z tych kategorii produktów jest wyjątkowa lecz jednocześnie reprezentuje ponadczasową wartość, unikatowość i piękno.

Jesteśmy jedynym podmiotem w Polsce, który posiada doświadczenie w skutecznej sprzedaży złota inwestycyjnego w sieciach bankowych. Współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi bankami w Polsce, takimi jak Alior Bank, Deutsche Bank czy z siecią Banków Spółdzielczych.

Wyspecjalizowaliśmy się także w dostarczaniu klientom certyfikowanych diamentów w celach lokacyjnych ale także w formie najwyższej jakości niezwykłych pierścionków.

Trzecim obszarem naszej działalności są unikatowe produkty kolekcjonerskie, takie jak faksymile ksiąg historycznych i manuskryptów, Art.-booki, kolekcjonerskie fotografie a także srebrne monety kolekcjonerskie i zegarki.

Wszystkie produkty w naszej ofercie charakteryzują się ponadczasowym wymiarem i wspólnie tworzą pełną gamę produktów o walorach lokacyjnych, niezbędnych w budowaniu majątku dla przyszłych pokoleń.

Pełną gamę produktów oferujemy w 15 oddziałach własnych w całej Polsce, telefonicznie oraz na platformie goldenmark.com

„Dostarczamy najwyższej jakości produkty, które łączy piękno, ponadczasowa wartość oraz radość, jaką sprawiają naszym Klientom. W ten sposób pomagamy każdemu zbudować trwały majątek dla przyszłych pokoleń, oparty na unikatowych kolekcjach, złocie i diamentach.

Nasza historia