Firma

O Goldenmark

Witamy w Grupie Kapitałowej Goldenmark. Od 2010 roku budujemy naszą pozycję czołowego dystrybutora złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Inspirację czerpiemy ze wspaniałej tradycji menniczej Wrocławia, z którego się wywodzimy. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy trzy filary naszej oferty: złoto, diamenty i kolekcje. W ten sposób oferowane przez nas produkty niosą ponadczasową wartość, unikatowość i piękno.

Przez 10 lat działalności dostarczyliśmy naszym klientom kilkanaście ton złotych monet i sztabek od czołowych światowych producentów zrzeszonych w LBMA.

Naszą drugą specjalizacją są certyfikowane diamenty lokacyjne. Posiadamy również unikatową ofertę najwyższej jakości pierścionków z diamentami certyfikowanymi przez instytut GIA.

Kolejnym obszarem naszej działalności są unikatowe produkty kolekcjonerskie, takie jak luksusowe wydawnictwa artystyczne i wyjątkowa sztuka w postaci obrazów giclee oraz fotografii artystycznej.

Wszystkie produkty w naszej ofercie charakteryzują się ponadczasowym wymiarem i wspólnie tworzą pełną gamę produktów o walorach lokacyjnych, niezbędnych w budowaniu majątku dla przyszłych pokoleń.

„Z pasją i zaangażowaniem pomagamy budować oparty na nieprzemijających wartościach majątek i wyjątkowe kolekcje dla przyszłych pokoleń.

Nasza historia