Działalność

Nasza działalność

Jesteśmy liderem polskiego rynku złota. Dysponujemy największą siecią sprzedaży detalicznej. Nasza Grupa to także dostawca hurtowy, biżuterii i półproduktów dla jubilerów.

Dysponujemy własnym laboratorium i rozwijamy wstępną rafinację metali szlachetnych. Dysponujemy jednym z największych skarbców w Polsce, który jest częścią profesjonalnego centrum logistycznego. Tworzymy grupę spółek, które uczestniczą w rynku złota na wielu obszarach. Obszary naszej działalności:

Sprzedaż złota w MLN zł

74

22%

2011

195

57%

2012

210

61%

2013

220

64%

2014

24o

70%

2015

340

100%

2016

Obejrzyj krótką prezentację Grupy Goldenmark

Złoto i srebro lokacyjne

Sprzedaż złota lokacyjnego to nasza specjalność. Polski rynek złotych sztabek i monet rośnie z każdym rokiem i przekracza już 7 ton. Coraz więcej klientów ceni sobie przede wszystkim dostępność towaru i zaufanych dostawców.

Kolekcje i prezenty

Dzięki współpracy z największymi mennicami stworzyliśmy ofertę monet kolekcjonerskich i unikatowych prezentów. Kolekcja prezentowa Mennicy Wrocławskiej i Goldenmark to specjalnie wyselekcjonowane monety przeznaczone na szczególne okazje takie jak narodziny, chrzest czy jubileusze. Dowiedz się więcej w naszych oddziałach oraz na stronie mennicawroclawska.pl

Sklepy w całej Polsce

Złoto i srebro lokacyjne sprzedajemy poprzez największą w Polsce sieć sprzedaży. Posiadamy 15 oddziałów Goldenmark i Mennicy Wrocławskiej. Dodatkowo jesteśmy obecni w kilkudziesięciu placówkach banków takich jak Alior Bank, mBank czy Deutsche Bank.

Skup złota i rafinacja

Detaliczny skup złota, w dowolnej ilości i stanie, prowadzimy poprzez sieć oddziałów oraz, w systemie bezpiecznych wysyłek. Dysponujemy własnym laboratorium z aparaturą do weryfikacji metali szlachetnych. W ramach laboratorium prowadzimy również wstępną rafinację złota, dzięki czemu jesteśmy atrakcyjnym partnerem dla dużych producentów z całego świata.

Biżuteria

Jesteśmy hurtowym dostawcą najwyższej jakości biżuterii od renomowanych producentów, dla salonów jubilerskich. Ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych. Stawiamy na jakość i atrakcyjne warunki zakupowe dla naszych partnerów. Poza nieprzemijającą klasyką oferujemy również najnowsze wzory ze światowych targów.

Centrum logistyczne

Posiadamy jeden z największych skarbców w Polsce. To część naszego systemu logistycznego, dzięki któremu klienci indywidualni i partnerzy biznesowi mogą mieć pewność najwyższego poziomu zabezpieczeń. Nasz proces logistyczny jest w pełni zabezpieczony zarówno na poziomie dostaw międzynarodowych, jak i podczas dostarczania złota klientom końcowym w Polsce.

Goldenmark na świecie

Z powodzeniem rozwijamy naszą działalność na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie wykorzystujemy doświadczenia zdobyte na polskim rynku złota. Cały czas rozwijamy także współpracę z dostawcami i producentami złota na całym świecie

„Naszą misją jest zapewnić każdemu dostęp do złotych i srebrnych sztabek oraz monet, jako bezpiecznej, wygodnej formy oszczędzania i lokowania kapitału.”