Kopia_ Kopia_ Career

Kariera w GOLDENMARK

Grupa Goldenmark to lider na polskim rynku złota, naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku od sklepu internetowego mennicawroclawska.pl, rok później otworzyliśmy pierwszy oddział we Wrocławiu. Obecnie posiadamy 14 oddziałów na terenie całego kraju – Warszawa, Gdańsk, Białystok, Poznań, Bydgoszcz, Wrocław (3 lokalizacje), Katowice, Łódź, Kraków, Lublin, Kielce, Rzeszów, w których sprzedajemy złoto lokacyjne oraz monety kolekcjonerskie. Dodatkowo posiadamy również ofertę z segmentu private.  Równolegle każdy klient, niezależnie od miejsca zamieszkania ma dostęp do naszych produktów we wspomnianym wyżej sklepie internetowym. Dywersyfikując naszą działalność współpracujemy również z jubilerami na terenie całej Polski, dla których przygotowaliśmy hurtową ofertę biżuterii i półproduktów złotniczych.

Grupa Goldenmark rozwija się bardzo dynamicznie, w ciągu ostatniego roku zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 100%. Jeśli interesuje Cię zarządzanie finansami, lokowanie oraz zabezpieczanie kapitału, obligacje, fundusze inwestycje, złoto lub lubisz kontakt z ludźmi, chcesz poznać nową branżę i widzisz swój rozwój w profesjonalnym handlu, to zapraszamy do współpracy w ramach sieci oddziałów.

Z kolei jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w takich obszarach jak księgowość, marketing, administracja, wsparcie sprzedaży, bezpieczeństwo to zapraszam do obserwowania naszych ofert pracy w centrali.

Działamy w sposób odpowiedzialny, zdroworozsądkowy i proaktywny, jesteśmy zorientowani na zewnątrz i elastyczni. Wierzymy w takie wartości jak uczciwość, prostota i działanie, które towarzyszą nam w kolejnych decyzjach biznesowych. Jeśli podzielasz nasze wartości i zainteresowała Cię formuła naszego biznesu, dołącz do nas!

Z pozdrowieniami,
Marta Juszkiewicz – Lenar
Menedżer ds. HR
mennica-19a

POZNAJ NAS LEPIEJ